Marcelina Lipska

Marcelina Lipska

komunikacja w serwisie facebook

BIOGRAFIA

CEO F1Brand, Digital Marketing Consultant & Strategist. Pomaga wykorzystywać digital marketing i nowe technologie do rozwoju firm. Z online marketingiem związana od 10 lat. Buduje i konsultuje strategie marketingowe dla małych i średnich firm, a także korporacji. Szkoli z obecności i komunikacji w social media. Prywatnie trener tenisa, miłośniczka Rogera Federera, od którego przedsiębiorcy mogą się wiele nauczyć.KOMUNIKACJA W SERWISIE FACEBOOK

Mówi się, że Facebook umiera, tymczasem zaraz po YouTube to największy serwis społecznościowy nie tylko w Polsce, ale także na świecie. Jak zatem prowadzić skuteczne działania na Facebooku? Jak zmieniał się algorytm Facebooka na przestrzeni lat? Czy Facebook jest dla każdego? Jak budować społeczność wokół swojej marki? Jakie rodzaje postów kochają użytkownicy Facebooka? Jakie cele marki mogą realizować na Facebooku i jak mierzyć efektywność swoich działań?

Porozmawiamy o faktach i mitach krążących wokół Facebooka oraz o tym, jak wykorzystać to medium w strategii marketingowej Twojej firmy.

KONTAKT

Twoja wiadomość została wysłana.
Do usłyszenia!

PARTNERZY KIERUNKU