Maciej Myśliwiec

Maciej Myśliwiec

instagram marketing

BIOGRAFIA

Specjalista w zakresie komunikacji i social media. Na co dzień zajmuje się promocją kształcenia w Centrum Rekrutacji Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Właściciel agencji Social Sky, która świadczy usługi w zakresie komunikacji zewnętrznej i social media. Socjolog i medioznawca, komentator Press i Wirtualnemedia.pl. Wykładowca na studiach podyplomowych „Marketing Internetowy” „Social Media & Content Marketing” i „Talent Management in Tech Companies”, gdzie prowadzi zajęcia z komunikacji w mediach społecznościowych, metod analizy grupy docelowej i marketingu rekrutacyjnego. Współpracownik kilku uczelni z całej Polski. Prowadzi szkolenia dla firm oraz organizacji pozarządowych z zakresu tworzenia strategii komunikacyjnych i budowania społeczności. Praktyk NGO, członek zarządu Stowarzyszenia WZMACNIACZ.org. Prywatnie mąż swojej Żony, Ojciec Stasia oraz czwórki kotów, a także pasjonat podboju kosmosu.INSTAGRAM MARKETING

Celem zajęć́ jest zapoznanie słuchacza w najnowszymi trendami w komunikacji na platformie Instagram, zarówno w zakresie komunikacji prywatnej, jak i biznesowej oraz organizacyjnej.

W czasie zajęć uczestnicy będą̨ analizować́ case studies, przykłady dobrych praktyk oraz statystyki Instagrama dot. rynku polskiego i zagranicznego, a także poznawać zasady działania aplikacji. Zajęcia mają charakter warsztatowy.

KONTAKT

Twoja wiadomość została wysłana.
Do usłyszenia!

PARTNERZY KIERUNKU